U-dek Nedir? - Suni tik Eva Tik Sentetik Tik Çeşitleri

U-dek Nedir?

U-DEK® Marine Decking mükemmel görünümü ve yüksek beğeni performansı ile motorlu yatlardan yelkenli teknelere, sürat teknelerinden botlara ve tüm özel üretim deniz araçlarında kullanılabilen güverte kaplama uygulamasıdır.

U-DEK® Eva tik ürünü küresel bir PE/EVA üreticisi olan Yeni Zelanda’lı Ultralon® grubu tarafından amacına en uygun şekilde yüksek teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Sıkı bir şekilde kontrol edilen üretim süreçleri, dikkatli ham madde seçimi, üst düzey teknik uzmanlık ve en son teknoloji ve ekipman kullanımı ile kullanıcılara ürün kalitesi ve güvenilirlik sunmamızı sağlar.

U-DEK® kapalı gözenek PE/ EVA’ dan üretilmekte olup; her koşulda yüksek rahatlık ve mükemmel tutuş sağlar. Suyu emmeyen yapısı ve kaymaz yüzeyi sayesinde kullanıcılarından yüksek beğeni almaktadır

U-DEK® malzemesi gereği gerçek tik ağacına alternatif olarak yer alan Suni tik 'ler arasında Foam tik - Eva tik kategorisindedir. Suni tik'ler içerisinde yüksek kaliteli ürün özelliği ile denizcilik sektöründe yerini almıştır.

Eva tik sektörde kullanıcılar tarafından suni tik sentetik tik ve eva tik olarak da bilinen en popüler güverte kaplamasıdır. Çevre dostu yapısı ve uzun ömürlü kullanımı sayesinde yenilikçi bir çözüm olarak öne çıkmaya devam edecektir